dam prace - doradca klienta

Dolnośląskie | Dodano o 12:54, 21 kwiecień 2009

Stanowisko ? Doradca ds. Kluczowych Klientów

Oczekiwania:

- minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B,
- sprzedaż z sukcesami
- zorientowanie na sukces i rozwój
- komunikatywność i umiejętność przekazywania informacji
- praktyczna znajomość technik sprzedaży
- dyspozycyjność i pełne zaangażowanie w powierzone zadania
- kreatywność i samodzielność w kontaktach z klientami
- wysoki poziom etyki i kultury osobistej
- umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych
- łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych oraz budowania trwałych relacji z klientami.

Obowiązki:

- aktywne pozyskiwanie klientów na określonym obszarze
- utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
- przygotowywanie ofert
- negocjowanie i zawieranie umów

Oferujemy:

- samodzielną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość wdrażania i realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
- dostęp do profesjonalnej informacji na temat potencjalnych klientów
- pracę w centrum Katowic
- konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników (etat plus wysoka stała prowizja z każdej, comiesięcznej faktury klienta)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv i listu motywacyjnego na adres rekrutacja@globnet.net z nagłówkiem ? Doradca ds. Kluczowych Klientów

Globnet Sp. z o.o.
Ul. Dąbrowskiego 22
40-954 Katowice
www.szczyt.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)?

Globnet
03x xxx xxx
Pokaż
Dolnośląskie