DORADCA TECHNICZNY serwis maszyn rolniczych, woj. Wielkopolskie

Poznań, Wielkopolskie | Dodano o 09:54, 7 lipiec 2015

Dla naszego Klienta, zagranicznego producenta znanej marki maszyn rolniczych, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Woj. Wielkopolskie, Polska
Zakres obowiązków
Do głównych zadań zatrudnionej osoby należy rozwiązywanie problemów technicznych oraz gwarancyjnych maszyn, szkolenia serwisu dealera i uruchamianie maszyn.

Wymagania Pracodawcy
Wymagania:

dobra znajomość techniki rolniczej, od strony technicznej jak i agrotechnicznej
znajomość języka angielskiego na poziome komunikatywnym mile widziana
prawo jazdy kat B, mile widziane T,
wykształcenie i pochodzenie rolnicze mile widziane
mile widziane doświadczenie branżowe na podobnym stanowisku
Wymagane dokumenty
Zgłoszenia prosimy kierować: rekrutacja@trustconsulting.pl.

Do składanych dokumentów prosimy o dopisanie nastepującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę Trust Consulting HR na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Trust Consulting HR
Ogłoszenia użytkownika
06x xxx xxx
Pokaż
Poznań, Wielkopolskie
Pokaż na mapie