Firma DIASPOLIS Sp. z o. o. Sp. K. zajmuje się importem, przetwórstwem i sprzedażą półproduktów do przemysłu piekarniczo-cukierniczego. Specjalizujemy się w doczyszczaniu ziaren. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik produkcji

Miejsce pracy: Rzgów
Region: łódzkie

Opis stanowiska:
• nadzór nad procesem produkcyjnym
• obsługa linii produkcyjnej (maszyny do czyszczenia ziaren)
• organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego (ok 20 osób)
• nadzór nad dokumentacją produkcyjno-magazynową
• nadzór nad utrzymywaniem porządku w obszarze produkcyjno magazynowym
• maksymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnej poprzez właściwy nadzór nad pracownikami i parkiem maszynowym
• rozwiązywanie problemów technologicznych w wyznaczonym obszarze produkcyjnym
• organizacja przestrzeni magazynowej
• odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów
• odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji
• odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie oraz wymianę sprzętu i wyposażenia magazynu
• Raportowanie stanu realizacji zadań
• Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP, procedur i regulaminów obowiązujących w firmie
Wymagania:
• bardzo dobre umiejętności z zakresu zarządzania personelem
• wykształcenie techniczne
• umiejętność planowania i organizacji pracy
• samodzielność, wysokie poczucie odpowiedzialności, nastawienie na współpracę
• umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów
• min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów
• radzenie sobie ze stresem i presją czasu
• dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
• bardzo dobra obsługa komputera pakiet Office
• pedantyzm (uporządkowanie)
• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• znajomość przepisów BHP
Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• atrakcyjne zarobki
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DIASPOLIS Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Rzgowie przy ul. Tuszyńskiej 66B zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest DIASPOLIS Sp. z o. o. Sp. K. z siedzibą w Rzgowie przy ul. Tuszyńskiej 66B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cena

3 000 zł

53x xxx xxx
Pokaż
Rzgów, łódzki wschodni, Łódzkie
Pokaż na mapie