Koordynator ds maszyn używanych KUTNO

Kutno, kutnowski, Łódzkie | Dodano o 09:15, 19 czerwiec 2017

0 zł

To ogłoszenie jest już nieaktualne.

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Usługi rolnicze i praca w Łódzkie.

Firma Rolserwis, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby odpowiedzialnej za kompleksową obsługę działu maszyn używanych.

Obowiązki:
• Bieżące rozeznanie i analiza rynku (oferty, ceny, specyfika)
• Ocena stanu technicznego przyjmowanych maszyn - przy wsparciu Działu Serwisu
• Prowadzenie odkupu/sprzedaży
• Prezentacja maszyn z oferty
• Prowadzenie i rozliczanie dokumentacji transakcji

Wymagania:
• Wiedza na temat konstrukcji/działania/mechaniki ciągników i maszyn rolniczych
• umiejętności sprzedażowe
• doświadczenie w branży rolniczej/samochodowej mile widziane
• samodzielność w działaniu
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem
• Szacunek do pracownika i jego pracy
• Wynagradzania premiujące osiągane wyniki
• Niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres adrianna.kaczuba@rolserwis.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)". Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.