Lekarz weterynarii - Praca z trzodą chlewną

Łódź, Łódzkie | Dodano o 11:16, 31 marzec 2017

Rodzaj Pozostałe

Miejsce pracy: Województwo łódzkie

Kluczowe zadania na stanowisku:

- Współpraca z rolnikami w zakresie nowoczesnej hodowli trzody chlewnej
- Podtrzymywanie oraz budowa nowych kontaktów z rolnikami kontraktowymi
- Współpraca na podległym terenie, wyjazdy służbowe
- Prace weterynaryjne

Wymagania:

- Dyplom lekarza weterynarii
- Wiedza i znajomość branży weterynaryjnej
- Gotowość do podróży na podległym terenie
- Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne
- Samodzielność, konsekwencja w działaniu, realizacja założonych celów
- Otwartość na nową wiedzę i nastawienie na ciągły rozwój
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Bardzo stabilne warunki zatrudnienia
- Praca ze znaną firmą z dobrą pozycją na rynku
- Ciekawe praca mobilna
- Świetna atmosfera w pracy
- Benefity w postaci szkoleń, premii miesięcznych i kwartalnych
- Służbowe auto, telefon i komputer (również do celów prywatnych)

Agencja zatrudnienia 412.

Mateusz Rekruter
Ogłoszenia użytkownika
Łódź, Łódzkie
Pokaż na mapie