Poszukiwany monter instalacji sanitarno-grzewczych

Gliwice, Śląskie | Dodano o 07:56, 12 wrzesień 2016

02/08/LE
MONTER INSTALACJI SANITARNO - GRZEWCZYCH
NIEMCY (całe)
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
-kompleksowe prace hydrauliczne
-praca przy montażu instalacji grzewczych (montaż kotłów grzewczych, ogrzewania -podłogowego, wanien, brodzików, wc i umywalek)
-zakładanie grzejników i rozdzielni ogrzewania,
-doprowadzenie wody ciepłej i zimnej
-spawanie gazowe i spawanie czarnej stali
-spawanie autogenem (instalacje gazowe)
Wykształcenie:
-średnie techniczne / zawodowe kierunkowe
Wymagania:
-aktualne uprawnienia spawalnicze
-minimum 2 lata
-umiejętność czytania rysunku technicznego
-podstawowa znajomość języka niemieckiego
WYMAGANIA DODATKOWE :
-Własne auto
-Gotowość do pracy na terenie całych Niemiec,
-Doświadczenie w pracy na terenie Niemiec mile widziane
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (warunki Niemieckie)
-bardzo atrakcyjne zarobki
-dodatkowe świadczenia socjalne
-bezpieczeństwo pracy i ubezpieczenie
-terminowe wypłaty
-pracę u stabilnych Zleceniodawców
-zakwaterowanie
-jasne zasady współpracy
-opiekę koordynatora
Zainteresowane osoby prosimy o CV na adres:
fachowcy@agencja-concordia.pl
W temacie wiadomości prosimy o wpisanie nazwy zawodu lub numeru oferty
W razie pytań prosimy o kontakt pod nr:
515 633 746, 32 718 64 58
534 483 111, 32 729 81 54

Agencja Concordia
53x xxx xxx
Pokaż
Gliwice, Śląskie
Pokaż na mapie