Praca - Przedstawiciel Handlowy - nawozy, nasiona

Zielona Góra, Lubuskie | Dodano o 12:46, 3 sierpień 2011

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta - dystrybutora zajmującego się handlem zbóż i środków do produkcji rolnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy (środki ochrony roślin, nawozy, nasiona)
Miejsce pracy: zachodniopomorskie, opolskie i śląskie

Zakres obowiązków:
- Aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami hurtowymi i gospodarstwami rolniczymi
- Profesjonalna obsługa Klientów
- Pozyskiwanie informacji o rynku i raportowanie
- Prowadzenie i uzupełnianie bazy danych klientów
- Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Od Kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia wyższego (preferowane rolnicze)
- doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży rolniczej
- znajomości rynku rolnego w Polsce
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego (mile widziane)
- prawa jazdy kat. B
- odpowiedzialności i zaangażowania
- kreatywności
- zdolności analitycznego myślenia

Klient oferuje:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, komórka)
- szkolenia produktowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres ilona@efekt-synergia.pl z dopiskiem Przedstawiciel Handlowy

Ilona Wusek-Kwiecień
Specjalista ds. Rekrutacji

tel: 609 123 530
email: ilona@efekt-synergia.pl

Synergia Konsulting
ul. Pod Filarami 2/11
65-068 Zielona Góra
www.efekt-synergia.pl

(6x xxx xxx
Pokaż
Zielona Góra, Lubuskie
Pokaż na mapie