PRACOWNIK FIZYCZNY NA FARMIE KRÓW (DOJARZ) z językiem

Katowice, Śląskie | Dodano o 14:42, 5 luty 2015

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Dla naszego klienta w Holandii, poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY NA FARMIE KRÓW (DOJARZ)
ze znajomością języka angielskiego/niemieckiego i prawem jazdy

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Almere, Holandia

Obowiązki:
Praca na farmie liczącej około 400 sztuk bydła.
Praca przy dojeniu mechanicznym krów – zaganianie krów, dojenie mechaniczne, czyszczenie maszyn.
Praca na 2 zmiany dziennie po 5 godzin każda (łącznie 10h dziennie)
Około 60 godzin tygodniowo

Oferujemy:
Stawka: 9,12 euro brutto/h
Zakwaterowanie:zapewnia pracodawca, płatne przez pracownika -60 euro na tydzień
Ubezpieczenie: 23 Euro/ tydzień
Praca w systemie 8 tygodni pracy – 4 tygodnie urlopu
Wymagania:
-min.podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - warunek konieczny
-czynne prawo jazdy kat B - warunek konieczny
-doświadczenie przy mechanicznym udoju mile widziane
-umiejętność obsługi maszyn rolniczy
-chęć długoterminowej współpracy
-motywacja i chęć do pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres:
holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem: „Pracownik Farmy Krów”.
Kontakt telefoniczny: 322580564.

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!!!

Cena

0,01 zł

48x xxx xxx
Pokaż
Katowice, Śląskie
Pokaż na mapie