Pracownik fizyczny w ubojni - mazowieckie

Łódź, Łódzkie | Dodano o 14:09, 12 czerwiec 2012

Stanowisko: Pracownik fizyczny w ubojni
Miejsce pracy: woj. mazowieckie,gm. Jabłonna Lacka/gm. Wiązowna
Ilość wakatów: 10
Czas trwania rekrutacji: 06. 2012
Nr referencyjny: PU/06/12

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa handlu zagranicznego (dostawcy mięsa na terenie UE) , poszukujemy kandydatów gotowych podjąć pracę od zaraz na stanowisku:
PRACOWNIK FIZYCZNY w UBOJNI
(Ubojowiec - wykrawacz)
Zakres obowiązków:
* czynności pomocnicze związane z humanitarnym ubojem zwierząt rzeźnych
*obsługa urządzeń produkcyjnych
* czynności fizyczne związane z załadunkiem/rozładunkiem mięsa
Wymagania :
* dyspozycyjność (pon-sob)
* umiejętność szybkiego uczenia się
* sprawność fizyczna
Oferujemy :
* pracę stałą w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
* adekwatne wynagrodzenie
* możliwość zakwaterowania dla osób mieszkających poza miejscem pracy

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o nadesłanie CV wraz z wyrażoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: hc.kadry@humancenter.pl podając w tytule numer referencyjny: PU/06/12.
HUMAN CENTER APPiPT 4283

50x xxx xxx
Pokaż
Łódź, Łódzkie
Pokaż na mapie