Pracownik wyceny i skupu żywca wołowego

Łódź, Łódzkie | Dodano o 13:58, 12 czerwiec 2012

Stanowisko: Pracownik wyceny i skupu żywca wołowego

Adres firmy: woj. mazowieckie,
Ilość wakatów: 5

czas trwania rekrutacji: 06. 2012

Nr referencyjny: KL-DU/06/12

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa handlu zagranicznego (dostawcy mięsa na terenie UE) , poszukujemy kandydatów z rejonów :

- OSTROŁĘKA, OSTRÓW MAZOWIECKA DO WYSZKOWA

na stanowisko:

Zakres obowiązków:

* wycena żywca,

* pozyskiwanie towaru od rolników, rozliczanie rolników, wystawianie faktur

*organizacja załadunków

Wymagania :

* znajomość rejonu

* doświadczenie w zakresie skupu i wyceny żywca wołowego

* prawo jazdy kat. B

Oferujemy :

* atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa+premia)

* elastyczne godziny pracy

* stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o nadesłanie CV wraz z wyrażoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych podając w tytule numer referencyjny: KL-DU/06/12.

HUMAN CENTER APPiPT 4283

50x xxx xxx
Pokaż
Łódź, Łódzkie
Pokaż na mapie