Product Manager Żywienie Zwierząt

Poznań, Wielkopolskie | Dodano o 09:54, 7 lipiec 2015

Dla naszego Klienta, producenta maszyn i urządzeń rolniczych, obecnego na rynku polskim od wielu lat, posiadającego bogate doświadczenie i portfolio Klientów, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań, Polska
Zakres obowiązków
Celem nowo tworzonego stanowiska jest rozwój sprzedaży wybranej grupy produktów o dużym potencjale rozwoju – wozy paszowe, maszyny do ścielenia.

Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie analiza rynku przydzielonej grupy produktowej, badanie potencjału, określenie grupy docelowej Klientów, kreowanie akcji promocyjnych oraz organizowanie i prowadzenie prezentacji produktów.

Wymagania Pracodawcy
- bardzo dobra znajomość tematyki żywienia zwierząt

- doświadczenie w sprzedaży pasz dla zwierząt

- wykształcenie kierunkowe mile widziane – zootechnika

- znajomość języka angielskiego na poziome umożliwiającym swobodne komunikowanie się

- komunikatywność

- umiejętność pracy w zespole

- samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji

- umiejętność prowadzenia prezentacji i spotkań handlowych.

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@trustconsulting.pl
Do składanych dokumentów prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę Trust Consulting HR na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Trust Consulting HR
Ogłoszenia użytkownika
06x xxx xxx
Pokaż
Poznań, Wielkopolskie
Pokaż na mapie