Przedstawiciel Handlowy (Polska Południowa)

Kraków, Małopolskie | Dodano o 12:46, 10 luty 2010

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy (Polska południowa- Katowice, Kraków, Kielce oraz Rzeszów)
nr ref.: H/02/10

Opis stanowiska
? rozwijanie sprzedaży systemów chowu trzody chlewnej;
? sprzedaż usług serwisowych;
? prowadzenie negocjacji handlowych;
? realizowanie założonych celów sprzedażowych;
? aktywne pozyskiwanie klientów;
? kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na podległym terenie;
? monitorowanie rynku;
? raportowanie.

Wymagania
? wykształcenie min. średnie (mile widziani absolwenci kierunków rolniczych);
? wiedza z zakresu hodowli zwierzęcej;
? doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego;
? komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
? wysoko rozwinięte umiejętnosci interpersonalne;
? umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;
? samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy;
? dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
? czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy
? pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
? stabilne zatrudnienie w oparciu o podpisywaną umowę o pracę;
? atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
? szkolenia branżowe w kraju i za granicą.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) z podaniem nr referencyjnego na adres:
krakow@startpeople.pl

Start People
12x xxx xxx
Pokaż
Kraków, Małopolskie
Pokaż na mapie