Przedstawiciel Techniczno- Handlowy (maszyny roln

Wrocław, Dolnośląskie | Dodano o 12:26, 8 październik 2008

Obecnie dla naszego Klienta, firmy oferującej kompletne rozwiązania dla potrzeb produkcji mlecznej, wieprzowiny i wołowiny a także dla hodowców prowadzących rancha i konne szkoły jeździeckie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno- Handlowy (maszyny rolnicze)
na terenie Zachodniej Polski Nr ref. 204/10/AT

Obowiązki:
Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie obecnych klientów firmy, budowanie długotrwałych relacji, sprzedaż asortymentu dostępnego w ofercie firmy na terenie Zachodniej Polski.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe rolnicze (zootechnika, mechanizacja rolnictwa lub inne związane z branżą);
- Minimum 2-letnie doświadczenie sprzedażowe, mile widziane w branży technicznej lub/i rolniczej;
- Dobra znajomość branży;
- Przygotowanie techniczne będzie dodatkowym atutem;
- Znajomość środowiska MS Office;
- Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;
- Mobilność;
- Samodzielność oraz dynamizm w działaniu;
- Silna orientacja na osiąganie założonych celów;
- Dobra znajomość języka angielskiego- mile widziana;
- Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Pracę na umowę o pracę z dużą możliwością rozwoju,
- Atrakcyjne zarobki adekwatne do wyników pracy;
- Niezbędne narzędzia do pracy.

Jeśli spełniają Państwo ww. wymagania prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV wraz z Listem Motywacyjnym) na adres emailowy:
rekrutacja@temp-team.pl w tytule emiala wpisując:
Przedstawiciel Techniczno- Handlowy (maszyny rolnicze) nr ref. 204/10/AT
lub na adres: TEMP-TEAM Sp. z o.o., ul. Świdnicka 22, 50-068 Wrocław.
W dokumentach prosimy o wpisanie klauzuli o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883. Jednocześnie oświadczam, że dane osobowe przekazałem/am dobrowolnie oraz potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na ich przetwarzanie i administrowanie, w szczególności na przekazywanie tych danych potencjalnym pracodawcom. Oświadczam ponadto, że zostałem, że zostałem/am poinformowany/a, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie przez TEMP-TEAM Sp. z o.o. czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."

Firma TEMP-TEAM Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (pod numerem 2710/1a), agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich (pod numerem 2710/1b), agencja pracy tymczasowej (pod numerem 2710/3), agencja doradztwa personalnego (pod numerem 2710/2).

Temp-Team
(0x xxx xxx
Pokaż
Wrocław, Dolnośląskie
Pokaż na mapie