Kierownik/ Manager Szklarni

Warszawa, Mazowieckie | Dodano o 11:34, 23 czerwiec 2017

Manager Szklarni ( uprawa owoców miękkich)- Praca za granicą

OBOWIĄZKI:
zarządzanie pracami wykonywanymi w szklarniach
odpowiedzialność za wykonanie wszystkich zabiegów agrotechnicznych
zarządzenie sprzętem
minimalizacja kosztów materiałów eksploatacyjnych
organizacja i zarządzanie pracownikami
organizacja i kontrola logistyki wewnętrznej
odpowiedzialność za tworzenie dokumentacji związanej ze zbiorem
współpraca z innymi departamentami na wysokim profesjonalnym poziomie,

WYMAGANIA:
podstawowe umiejętności ogrodnicze i umiejętność uczenia się nowych technik ogrodniczych i rolniczych,
doświadczenie i wiedza dotycząca produkcji owoców miękkich
zrozumienie fizjologii roślin,
zdolności przywódcze i umiejętności podejmowania decyzji, doświadczenie w zarządzaniu grupą ludzi
dbałość o szczegóły,
doskonała znajomość języka angielskiego, język rosyjski będzie dodatkowym atutem,
umiejętność wyznaczania priorytetów, wielozadaniowość, skuteczne zarządzanie terminami i osobami,
biegłość w programach MC Office, Word, Excel, MAC,
posiadanie silnej etyki pracy pozytywnie przyczynia się do wizji firmy, strategii i programów jakości,

OFERUJEMY:
umowę o pracę z kontraktem na mim rok
atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 3500- 4000 EURO w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
możliwość rozwoju, oraraz pracy w międzynarodowej firmie
dużą samodzielność wykonywanych obowiązków
praca z nowymi technologiami
samochód slużbowy do własnej dyspozycji oraz mieszkanie

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na a.stasiuk@hr.info.pl lub 608 461 032

HR Support
60x xxx xxx
Pokaż
Warszawa, Mazowieckie
Pokaż na mapie