Pracownik skupu żywca wołowego - ubojnia woj.mazow

Łódź, Łódzkie | Dodano o 14:06, 12 czerwiec 2012

Rodzaj Bydło

Stanowisko: Klasyfikator żywca wołowego
Adres firmy: woj. mazowieckie,gm. Jabłonna Lacka
Ilość wakatów: 5
czas trwania rekrutacji: 06. 2012
Nr referencyjny: KL-DW/06/12

Dla naszego Klienta, przedsiębiorstwa handlu zagranicznego (dostawcy mięsa na terenie UE) , poszukujemy kandydatów z rejonów :
- warmińsko - mazurskie (z wyłączeniem okolic Ostródy)
- lubelskie
- pn część mazowieckiego (zwłaszcza okolice Łomży, Ostrołęki)
- podlaskie (okolice Suwałk)
na stanowisko:
KLASYFIKATOR ŻYWCA WOŁOWEGO
Zakres obowiązków:
* wycena żywca,
* pozyskiwanie towaru od rolników, rozliczanie rolników, wystawianie faktur
*organizacja załadunków
Wymagania :
* znajomość rejonu
* doświadczenie w zakresie skupu i wyceny żywca wołowego
* prawo jazdy kat. B
Oferujemy :
* atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa+premia)
* elastyczne godziny pracy
* stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o nadesłanie CV wraz z wyrażoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: hc.kadry@humancenter.pl podając w tytule numer referencyjny: KL-DW/06/12.
HUMAN CENTER APPiPT 4283

50x xxx xxx
Pokaż
Łódź, Łódzkie
Pokaż na mapie