Przedstawiciel handlowy

Leszno, Wielkopolskie | Dodano o 11:41, 1 sierpień 2017

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).

Obecnie dla naszego Klienta – największego dealera zajmującego się sprzedażą wysokiej klasy maszyn rolniczych i części zamiennych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Lokalizacja: okolice Leszna (woj. wielkopolskie)

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz obsługa bieżących,
- prezentacja oferty firmy, negocjacja umów,
- analizowanie rynku i działań konkurencji,
- doradztwo w zakresie oferowanych usług.

Wymagamy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku w handlu/sprzedaży,
- mile widziana znajomość rynku rolniczego,
- mile widziana znajomość maszyn i urządzeń technicznych,
- umiejętności planowania czasu pracy,
- komunikatywność i otwartości,
- umiejętności prowadzenia negocjacji i rozmowy z Klientem,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- umowę o pracę – zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta,
- wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji uzależnionej od sprzedaży,
- podstawowe narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem portalu lub na maila: ewa.kaczmarek@profesja-poznan.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”.

Cena

3 000 zł

do negocjacji

Ewa
79x xxx xxx
Pokaż
Leszno, Wielkopolskie
Pokaż na mapie