Stadnina koni FALBOREK Arabians z Brześcia Kujawskiego woj. kujawsko –pomorskie, zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko :
TRENER – OPIEKUN KONI
ZADANIA:
Poszukujemy odpowiedzialnego i doświadczonego pracownika, którego głównym zadaniem będzie opieka i trenowanie koni czystej krwi arabskiej w zakresie hodowli i wyścigów.
WYMAGANIA (WARUNKI KONIECZNE):

 Wykształcenie min. Średnie techniczne – zootechnik (preferowana specjalność – hodowla koni) lub rolnicze,
 Doświadczenie w zakresie opieki, trenowania i wyścigów koni czystej krwi arabskiej,
 Dyspozycyjność,
 Empatia i spokój w stosunku do koni i zwierząt,
 Opinia z poprzedniego miejsca pracy.
OFERUJEMY:
 Pracę od zaraz,
 Dla kandydatów – profesjonalistów bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz inne korzyści poza finansowe,
 Udział w realizacji prestiżowych wydarzeniach w kraju i zagranicą,
 Stabilne zatrudnienie,
 Możliwość zakwaterowania.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na poniższy adres: kadry@izomont.com.pl
z dopiskiem: TRENER-OPIEKUN KONI
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
W ofercie prosimy o zamieszczenie następującego zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez G+P IZOMONT SP. Z O.O."
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Cena

1 zł

do negocjacji

STADNINA KONI FALBOREK ARABIANS
54x xxx xxx
Pokaż
Brześć Kujawski, włocławski, Kujawsko-pomorskie
Pokaż na mapie