ZOOTECHNIK  - praca

MONDI PRO SP. Z O.O. jest jednostką wyspecjalizowaną MONDI Polska Agencja Pracy. Lata doświadczeń, zdobyta wiedza i umiejętności, pozwoliły na zajęcie się w najszerszym zakresie rekrutacją stałą pracowników, przenosząc wszystkie dobre wzorce całej grupy, na codzienną działalność MONDI PRO.

Aktualnie wychodząc naprzeciw potrzebom personalnym naszego Klienta, firmy z branży rolniczej zlokalizowanej w woj. wielkopolskim, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko

ZOOTECHNIK

ZAKRES ZADAŃ:
 Pełnienie stałego nadzoru zootechnicznego oraz sanitarnego ferm;
 Rejestracja danych produkcyjnych;
 Bieżący nadzór nad produkcją;
 Ustalanie wytycznych na produkcję, nadzorowanie prawidłowego ich wykonania;
 Nadzór nad jakością i warunkami sanitarnymi;
 Ścisła współpraca z fermami zewnętrznymi – nadzór, monitoring, optymalizacja procesów;
 Praca o charakterze wyjazdowym.

PREFEROWANY PROFIL KANDYDATA:
 Znajomość i zrozumienie branży rolnej;
 Wykształcenie kierunkowe (średnie lub wyższe) weterynaryjne lub pokrewne będzie dodatkowym atutem;
 Minimum 2-letnie doświadczenie we współpracy z fermami;
 Dobra znajomość języka angielskiego;
 Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
 Duże chęci do nauki i rozwoju;
 Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy;
 Wysokie pouczcie odpowiedzialności w zakresie pełnionych zadań;
 Elastyczność i gotowość do pracy w różnych warunkach oraz wykonywania szerokiego zakresu obowiązków;
 Pełna dyspozycyjność;
 Czynne prawo jazdy kat. B.

FIRMA OFERUJE:
 Fachowe, wieloetapowe wdrożenie prowadzone przez specjalistów;
 Samodzielną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w branży;
 Atrakcyjne wynagrodzenie i premie, zależne od kwalifikacji i wyników pracy;
 Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
 Niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na podany niżej adres e- mail. Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Osoba odpowiedzialna za projekt:

Alicja Kujawska
tel. 514 031 343
tel. +48 61 855 19 60
fax.+48 61 855 17 68
Mail: alicja.kujawska@mondi-pro.pl

Internet: http://www.mondi-pro.pl/
Mondi Pro Sp. z o.o.
ul. Podgórna 5a
61-829 Poznań

Ogłoszenia użytkownika
51x xxx xxx
Pokaż
Wolsztyn, wolsztyński, Wielkopolskie
Pokaż na mapie